1st BRM International Hand Course, 20.11.2023, Verona

Dużym sukcesem zakończył się I Międzynarodowy Kurs Technik Chirurgii Ręki organizowany przez BRM. Dedykowano go chirurgom z różnych krajów świata.

Pierwsza część teoretyczna prowadzona przez doświadczonych specjalistów rozpoczęła się od bogatych w treści wykłądów: „Artroplastyka implantami silikonowymi: historia i wyniki” dr Ibsen, „Moje doświadczenia z naparstnicą” oraz „Zestawy śródszpikowe za pomocą śrub kaniulowanych, nowy sposób leczenia złamań śródręcza”. Dr Barrera, „Fiksacja śródszpikowa: porady i wskazówki – przypadki kliniczne” Dr Fagetti”.

Następnie, zgodnie z programem, zajęcia praktyczne przebiegały z dużym zainteresowaniem. Stacja główna oraz dziesięć stacji dedykowanych lekarzom brazylijskim, włoskim, hiszpańskim i polskim, wspieranych przez personel.
Otrzymaliśmy doskonałe opinie pod każdym względem: od jakości produktów po łatwość użycia instrumentów, od przejrzystości wskazań po wygodę narzędzi, aż po ogólną organizację wydarzenia.

Umocnieni tym wynikiem i świadomi potencjału BRM, mamy już kilka propozycji na przyszły rok.
Jeszcze raz dziękuję wszystkim za piękną i efektywną współpracę oraz wspaniały sukces pierwszego międzynarodowego kursu chirurgii ręki!